اعلام و اطفاء‌حریق اتاق سرور :

طراحی، تامین و اجرای انواع سیستم­های اعلام و اطفا حریق همگام با دانش و تکنولوژی روز و منطبق بر استانداردهای بین الملی، ضوابط و الزمات سازمان آتش­نشانی

سیستم های نظارتی :

امروزه شما در هر مکان شهری و حتی غیر شهری که باشید، توسط سیستم های نظارتی کنترل می شوید. در اکثر کسب و کار های کوچک و بزرگ، از محیط های اداری و تجاری گرفته تا بیمارستان ها، رستوران ها، فرودگاه ها، ایستگاه های مترو و قطار، مغازه ها، ورزشگاه ها و اماکنی چون مجتمع های مسکونی و … سیستم های امنیتی به عنوان یکی از ملزومات محیطی محسوب می شوند.

سیستم های امنیتی :

در چند دهه اخير، کاربرد سیستم های امنیتی و حفاظتي به منظور كاهش جرم و جنایت و سرقت اموال در حال افزايش بوده است. کارفرمایان در حال حاضر با انواع مختلفي از سيستم هاي امنيتي و حفاظتی رو به رو هستند و انتخاب هاي متعددي برایشان وجود دارد كه بايد با توجه به نیازهای خود انتخاب مناسبي داشته باشند. اكثر سیستم های امنیتی امروزه، صرف نظر از نوع، اجزای استانداردي مانند واحد پردازش (که به عنوان هسته عمل می کند)، سنسور، صفحه کلید برای ورودی و کنترل، و دستگاه های هشدار دارا مي باشند.

کنترل و مدیریت تردد :

سیستم کنترل تردد به معنای مدیریت  وکنترل تردد یا دستیابی به یک منبع و گرفتن سرویس از آن می باشد. همچنین این سیستم وظیفه اعلام خطر را نیز بر عهده دارد. همچنین می توان از همین سیستم کنترل تردد جهت مدیریت دسترسی به سایر سرویس های عمومی نظیر خدمات عمومی، کاربردهای مالی و اعتباری، سیستم های حضور و غیاب و یا رستوران استفاده نمود. اعلام خطر نیز در این مورد به معنای فرستادن اخطار از جانب مکان های حساسی است که قبلاً تعریف شده اند. به عنوان مثال طولانی شدن زمان باز ماندن درب می تواند یکی از مواردی باشد که باعث اعلام خطر و فرستادن پیغام به اتاق کنترل شود. سیستم های کنترل تردد با امکان فرمان دادن به گیتهای کنترل تردد و قفل های برقی امکان اجرای سیستم امنیتی جامع را در هر ساختمانی میسر می سازد.

آیفون تصویری :

آیفون های تصویری امروزه تنوع و کاربردهای بسیار زیادی پیدا کرده اند و جزو ملزومات هر ساختمان می باشد که نیازهای اساسی از جمله ایجاد ارتباط داخلی میان بخش­های مختلف ساختمان، عملکرد به عنوان تاچ پنل سیستم هوشمند، مدیریت و نظارت بر دوربین­های مداربسته از جمله ویژگی­هایی است که در صورت انتخاب سیستم­ها و برندهای درست می­توان به صورت یکپارچه از آنها بهره گرفت.

سانتران و VOIP :

مدیریت سیستم VoIP عموما به صورت Web Base  و از طریق رابط گرافیکی و کاربر پسند می باشد که باعث می شود کنترل ، تنظیم و تغییرات در سیستم بسیار آسان انجام شود . به این ترتیب جهت انجام تنظیمات و تغییرات در یک سیستم تلفن VoIP نیازی به حضور فیزیکی کارشناس VoIP نمی باشد و تمامی کارها به صورت از راه دور یا ریموت قابل انجام می باشد .سیستم های تلفن قدیمی دارای رابط های کاربری پیچیده ای هستند که معمولاً تنها برای استفاده کارشناسان آنها طراحی شده اند و کارشناسان برای انجام تنظیمات لزوما باید در محل حضور فیزیکی داشته باشند .
اگر شرکت یا سازمانی دارای چندین شعبه در نقاط مختلف باشد ، این شعب علاوه بر این که می توانند یک مرکز تلفن VoIP مستقل داشته باشند می توانند از طریق شبکه اینترنت ، اینترانت و یا هر ارتباط IP Base دیگر بین هم ، ارتباط تلفنی رایگان و داخلی داشته باشند . همچنین می توانند از خطوط شهری یکدیگر استفاده نمایند . برای مثال شعبه تهران می تواند از خط شهری اصفهان برای تماس استفاده نماید.

آنتن و دیجیتال مرکزی :

کیفیت نمایش یکسان، بدون نوسان و با کمترین نویز، ویژگی اصلی آنتن مرکزی بجای آنتن‌های معمولی است. این آنتن‌ها همچنین امکان توسعه و ساخت یک شبکه تلویزیونی ویژه برای ساختمان را در اختیار شما قرار می‌دهند؛ که از طریق آن می‌توان به پخش ویدئوهای مورد نظر در یک شبکه ویژه برای اهالی برج پرداخت.